DrSmile logo
Unsichtbare Zahnschienen – Aligner

Ortodoncja estetyczna z DrSmile

Każdy dorosły chce mieć piękne zęby. Nieprawidłowo ustawione zęby i wady zgryzu nie należą jednak do rzadkości. Eksperci w DrSmile pomogą Ci osiągnąć wymarzony uśmiech.

DR-SMILE-PACKAGE Copy 2
22 05 DRSMILE-PRODUCT2894

Konsekwencje wad zgryzu

Nieleczone wady zgryz mogą mieć negatywny wpływ zarówno na zdrowie, jak i na samoocenę. Nieprawidłowe ustawienie poszczególnych zębów może wpływać na inne zęby, na przykład przemieszczając je. Trudności z żuciem, bóle w stawie skroniowo-żuchwowym, trudności z połykaniem i seplenienie to kolejne skutki. Ze względu na nieprawidłowe obciążenie zęby i staw skroniowo-żuchwowy mogą przedwcześnie ulec zużyciu. Nierzadko zdarzają się bóle szczęki, głowy i szyi.

DrSmile w porównaniu z innymi firmami

Twoje idealne zęby nie muszą dużo Cię kosztować. Dzięki najnowocześniejszym technologiom i innowacyjnym procesom, DrSmile może zaoferować ceny, które zagwarantują Ci promienny uśmiech.

Jak to działa
checkmark icon

Stały aparat ortodontyczny

times icon

Inni producenci alignerów

times icon

od 6,790 zł lub 148 zł/miesiąc

≈ 26 800 zł

≈ 31 300 zł

Metody leczenia stomatologicznego

Ogólnie rzecz biorąc, nieznacznie nierówne zęby można bardzo dobrze leczyć u dorosłych. Operacja szczęki jest zazwyczaj konieczna tylko w przypadku bardzo złożonych wad, takich jak wyraźna dysgnacja. Lekarz ortodonta decyduje, czy w celu skorygowania nadgryzu konieczna jest operacja szczęki.

Za pomocą przezroczystych nakładek, tzw. Clear Aligner, dentyści DrSmile mogą leczyć następujące wady zgryzu: zgryz krzyżowy, stłoczenia, szparowatość, przodozgryz, zgryz głęboki i zgryz otwarty. Masz pytania lub nie jesteś pewien, czy nakładki (ortodontyczne) to odpowiednia opcja leczenia dla Ciebie? Nasi dentyści chętnie udzielą Ci porad podczas bezpłatnej i niezobowiązującej wizyty informacyjnej.

Leczenie ortodontyczne wad zgryzu

Nie jesteś zadowolony ze swojego uśmiechu? Nie ma problemu! Nie ma limitu wiekowego na leczenie wad zgryzu. Nieważne, czy masz 25, 40 czy 60 lat - DrSmile jest specjalistą w zakresie korygowania ustawienia zębów u dorosłych. Inni ortodonci i dentyści używają do leczenia głównie aparatów ortodontycznych. DrSmile używa tylko przezroczystych alignerów, aby zapewnić jak najbardziej dyskretną korektę zębów.Aparaty ortodontyczne


Aparaty ortodontyczne są klasykiem w ortodoncji dla dzieci i młodzieży. W aparatach dla dzieci zamki są przyklejane do przedniej części zębów w celu zamocowania drucika. Jest to często powód, dla którego aparaty ortodontyczne mają tendencję do odstraszania dorosłych.

Nakładki ortodontyczne

To innowacyjna ortodoncja dla dorosłych. Niewidoczne nakładki są najnowocześniejszą metodą leczenia wad zgryzu. Aby wyprostować zęby, nosi się przezroczyste alignery przez 22 godziny na dobę. Nakładki są tak cienkie, jak wafel i zapewniają wysoki komfort noszenia. Ponieważ ciasno przylegają do zębów, są praktycznie niewidoczne dla innych ludzi i dlatego idealnie nadają się do noszenia w pracy. Nakładki mogą być wyjmowane na 2 godziny dziennie, dzięki czemu oferują więcej swobody użytkowania niż aparaty stałe.

Czas trwania leczenia

W przypadku DrSmile terapia alignerem trwa zazwyczaj od 6 do 12 miesięcy. W przypadku bardzo złożonych wad zgryzu, okres leczenia może być dłuższy. Więcej szczegółów można odczytać z planu leczenia ortodontycznego, który zostaje ułożony po skanowaniu 3D na pierwszej wizycie. Tam można przeczytać, ile czasu zajmie leczenie.

Ortodoncja dla dorosłych

Średni koszt aparatu stałego wynosi 26.700 zł, natomiast koszt operacji szczęki to od 26.700 zł do 53.400 zł. W DrSmile leczenie ortodontyczne kosztuje już od 147 zł miesięcznie i dlatego jest idealne na każdą kieszeń. Koszty alignerów są komunikowane pacjentom na początku, nie ma żadnych ukrytych kosztów.


Konsultacja obejmująca skanowanie zębów 3D jest zawsze bezpłatna dla wszystkich naszych klientów. Płatność rozpoczyna się dopiero wtedy, gdy pacjent zgodzi się na plan leczenia ułożony po pierwszej wizycie. Ortodonci w Twoim mieście chętnie Ci doradzą.

Ekomi gold
Opinie klientów
review-stars
4.7 / 5
Zobacz feedback
No Logo
No Logo
Nasze Clear Alignerarrow
Firmaarrow
  • FAQ
  • Zostań partnerem
  • +48 732 080 141 (Pon.-Pt. 9:00-18:00)
  • customer@drsmile.pl
OBSERWUJ NAS
  • social icon
  • social icon

©2021 DrSmile